Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Ceny energií‚ zemetrasenia a iné

 

 

 

Ceny energií.

Aktuálne u nás – môj postreh.

Chcel by som poukázať z tohto miesta a z môjho pohľadu na zaujímavý fakt, že z čista – jasna zo dňa na deň sa začali riešiť ceny energií. Celá verejnosť sa začala zaoberať týmto problémom, médiá sa predháňali v úvahách a rozhovoroch na túto tému, proste všetci sa zaoberali len týmto. Ale problém s cenami energií nezačal len obdržaním faktúr, veď takéto ceny sa netvoria zo dňa na deň, predchádza tomu zložitý proces, do ktorého sú zainteresovaní mnohí a mnohé inštitúcie, pripomienkové konania a pod. – nielen regulačný úrad. /Nechcem ho týmto nijako obhajovať/.

To znamená, že muselo sa o nových cenách energií hlavne na kompetentných miestach vedieť dlho dopredu, prečo sa mlčalo, je záhadou ...

Komu tento vzniknutý stav s cenami energií vyhovoval a má z toho profit?

 Či skôr niekde niekomu náramne vadil a vadí súčasný premiér a jeho vyjadrenia a postoje k imigrácii a islamu?! A treba ho nahradiť iným s iným postojom k imigrácii?

Presadzovanie proimigrantských nálad, svadby gayov a pod. podporuje predsa v celom svete multimiliardár Soros cez jeho nadácie, ktoré majú zastúpenia v celom svete aj u nás. Podobným spôsobom likviduje vlády a spoločenské zriadenia, ktoré nevyhovujú jeho globálnej politike – aj u nás v roku 1998!

 Teda pán George Schwartz Soros prostredníctvom svojich nadácií investuje milióny dolárov na zmeny a pády režimov vo svete - a aj u nás v roku 1998.

 A teraz sa na základe aféry s cenami energií pokúšal niekto odvolať premiéra – teda celú vládu, čo sa vlastne rovná politickému prevratu.

            Chcem tiež poukázať na ďalšie zaujímavé skutočnosti - čudujme sa, problém cien energií sa začal medializovať práve v dobe, keď sa 24. januára 2017 otvárala de facto základňa NATO v hlavnom meste Slovenskej republiky. Pokračovalo to aj vo februári – zaujímavé, že v dobe od 7. do 12 februára sa cez Slovensko presúvali vojská a vojenská technika NATO... Vtedy ale aj v podstate skončila aj medializácia problému s energiami. Zostalo iba vyvrcholenie – odvolávanie premiéra a vlády a také dozvuky. Ceny sa vrátili naspäť na úroveň roku 2016, teda nič sa s cenami v podstate nestalo, iba veľký krik, jeden človek cez palubu atď ...

Teda, žeby mal vyrobený problém s cenami energií vyvolať krízu a viesť k pádu vlády a súčasne aj odviesť pozornosť od otvorenia základne NATO a presunov vojsk - alebo nie?!

-------

Veľa sa teraz hovorí o extrémizme, nacionalizme, fašizme a pod. Dokonca sa za týmto účelom vytvorila aj nová policajná zložka. Ale zasa - z môjho pohľadu sa mi javí, že sa ,,extrémne“ začalo s týmto do jedného vreca hádzať aj všetko proslovenské a pronárodné ... Čo je vlastne extrém? Extrém je hraničná hodnota nejakého rozmedzia - intervalu. Interval má teda hraničné hodnoty a svoju strednú hodnotu. Každé vybočenie zo svojej strednej hodnoty – zlatej strednej cesty - znamená porušenie rovnováhy a priblíženie sa k nejakej hraničnej hodnote – k nejakému extrému.

            Zakladateľ súčasnej Slovenskej republiky Vladimír Mečiar poskytol  zaujímavý rozhovor v periodiku ,,Slovenské národné noviny“, ktorý tam bol publikovaný 1. novembra 2016. Hovorí tam o tom, aké boli dohody ohľadom EÚ a NATO, budovania základní NATO, o plánovaných výbuchoch atómových bômb nad naším územím, našej neutralite, o priznaní pána Sorosa, že v roku 1998 investoval do zmeny režimu na Slovensku dvadsať miliónov dolárov a pod ...

http://snn.sk/news/vladimir-meciar-po-siestich-rokoch-mlcania-exkluzivne-pre-snn/

Tiež je zaujímavé si pozrieť rozhovor s bývalou predsedníčkou SNS Annou Belousovovou – Malíkovou na stránke ,,hlavné správy“:

http://www.hlavnespravy.sk/belousovova-otvorene-a-tvrdo-co-je-na-dnesnej-sns-narodne-nic/897821

 

 

 

Vložené 27.2.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist