Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

môj pocit zodpovednosti

 

Môj pocit zodpovednosti.

 

 

 

        Akým spôsobom autor knihy Večné zákony – 4 zneužil moje informácie z astronómie a astrológie,  výklad k Murillovmu obrazu - ,,Nepoškvrnené počatie” a určenie dátumu nehmotného počatia pani Natálie de Lemeny -  Makedonovej:

 

         Začiatkom apríla 1999 som si cestou do Petržalky kúpil noviny ,,Slovenská Republika”, keďže bol piatok, bolo rozšírené vydanie s víkendovou prílohou. V tejto prílohe bol aj kvíz s otázkou pre čitateľov k obrázku, na ktorom bol Murillov obraz  - ,,Nepoškvrnené počatie”, kde je zobrazená Žena, ktorá má pod nohami Mesiac, čo je znakom toho, že sa jedná o Ženu zo Zjavenia Jána – 12. Kapitoly. Otázka v novinách v kvíze k tomuto obrázku znela:,, Či je možné fyzikálne, aby kosáčik Mesiaca bol tak symetricky naležato?“ Odpoveď je jasná, že fyzikálne nemôže, lebo kosáčik by nemohol byť naležato symetrický, lebo vždy existuje určité posunutie Mesiaca voči zvislej osi prechádzajúcej Slnkom.

        V ten moment ma okamžite napadlo, že je to fyzikálne možné, ale za predpokladu, že je spln Mesiaca a zároveň sa vyskytuje čiastočné zatmenie Mesiaca tak, že je vidno len symetrický kosáčik Mesiaca naležato. Keďže som si pamätal, že pani Natália de Lemeny Makedonová spomínala v televíznej relácii ,,Zoči-voči“ v novembri 1998, že počala niekedy v marci, napadlo ma, že zavolám do hurbanovskej hviezdárne a spýtam sa, či nebolo náhodou čiastočné zatmenie Mesiaca v marci 1998. Na moje veľké prekvapenie som sa dozvedel, že bolo a to 13.3.1998. To ma utvrdilo o správnosti môjho úsudku o termíne nehmotného počatia pani Natálie.

         Autor knihy Večné zákony – 4 s týmto termínom narábal ako aj s obrazom Murilla voľne tak, že to dal do knihy VZ-4, aj keď som ho výslovne upozornil na to, že som všetky informácie z astronómie a astrológie vrátane tohoto výkladu k Murillovmu obrazu k termínu nehmotného počatia spracoval k objasneniu a potvrdeniu hrubohmotného narodenia Imanuela v novembri 1998. ( 28.11.1998. ).

         S týmto materiálom obsahujúcim uvedené informácie o termíne nehmotného počatia a výkladu k Murillovmu obrazu potom autor VZ-4 narábal, akoby to bolo jeho vlastníctvo a on sám akoby bol autorom týchto informácií a zneužil ich na to, na čo neboli určené. Nenapísal o hrubohmotnom narodení Imanuela a tým vlastne poprel knihy Večné zákony – 1,2,3 od pani Natálie de Lemeny -  Makedonovej, ktoré jeho narodenie zvestujú.

         Ďalej autor VZ-4 zverejnil obraz od Murilla ,,Nepoškvrnené počatie“

aj termín nehmotného počatia pani Natálie na vtedy svojej internetovej stránke biela-holubica, ktorá už teraz nie je prevádzkovaná autorom VZ4, a okorenil to, úplne skomoleným a nezmyselným komentárom.

        Keďže mnohým ľuďom, ktorým sa kniha VZ-4 páčila práve kvôli mojím informáciám z astronómie a astrológie a kvôli určeniu termínu nehmotného počatia pomocou Murillovho obrazu a čiastočného zatmenia Mesiaca, cítim zodpovednosť, za to, že sú zvedení a zavádzaní aj mojou vinou a preto, chcem, aby ľudia vedeli PRAVDU, ako sa tieto informácie dostali do knihy VZ-4, prečo sa tam dostali a kto bráni tomu, aby sa ľudia dozvedeli pravdu. Autora VZ-4 som na to upozornil ústne dokonca niekoľkokrát naposledy 4.12.1999., aj písomne listom zo 14.9.2000.a 2.11.2000. Jeho odpoveďou na moje upozornenia boli písomné aj telefonické výpady na moju osobu, nadávky, osočovania, ale bez toho, že by sa dotkol riešenia problému.

        Dokonca poslal doporučený list aj mojej manželke, kde tiež použil iba ohováranie, nadávky a vyhrážky, – samozrejme bez dôkazov, - čo som ja spôsobil atď...

 

 

 

                                                                           Miroslav Ivánek, 24.1.2005.

                  

TOPlist