Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

K nadpozemskému počatiu

                                      

                                                 K nadpozemskému počatiu

 

Zo spoločného listu pani Natálie de Lemeny – Makedonovej svojim čitateľom z 23.9.1998:

,,NIEKTORÍ STE MI V POSLEDNÝCH LISTOCH PRIAM ZDESENE PÍSALI O VAŠEJ NEISTOTE, KEĎ STE BOLI SVEDKAMI NEUSTÁLEJ NEGATÍVNEJ PROPAGANDY PROTI NÁŠMU VODCOVI. AK STE SPRÁVNE POCHOPILI MOJU KNIHU, TAK SA TO TERAZ VŠETKO OKOLO NEHO DOSTÁVA DO VRCHOLU, KAŽDÝ SA ZATRIEĎUJE A PREJAVUJE, KOMU SLÚŽI. KTO CHCE POZNAŤ PRAVDU, MUSÍ POZNAŤ OBE JEJ STRANY, ABY SI VEDEL SPOJIŤ SÚVISLOSTI, PRETO ČÍTAJTE OBČAS AJ SLOVENSKÚ REPUBLIKU /pozn.: noviny HZDS, ktorého predsedom bol pán Mečiar/, POČÚVAJTE SLOVENSKÝ ROZHLAS A POZERAJTE AJ STV /pozn.: verejnoprávny rozhlas a verejnoprávna tv v roku 1998/“.

 

Začiatkom apríla 1999 som si cestou do Petržalky kúpil noviny ,,Slovenská Republika”, keďže bol piatok, bolo rozšírené vydanie s víkendovou prílohou. V tejto prílohe bol aj kvíz s otázkou pre čitateľov k obrázku, na ktorom bol Murillov obraz  - ,,Nepoškvrnené počatie”, kde je zobrazená Žena, ktorá má pod nohami Mesiac, čo je znakom toho, že sa jedná o Ženu zo Zjavenia Jána – 12. kapitoly. Otázka v novinách v kvíze k tomuto obrázku znela:,, Či je možné fyzikálne, aby kosáčik Mesiaca bol tak symetricky naležato?“ Odpoveď je jasná, že fyzikálne nemôže, lebo kosáčik by nemohol byť naležato symetrický, lebo vždy existuje určité posunutie Mesiaca voči zvislej osi prechádzajúcej Slnkom.

        V ten moment ma okamžite napadlo, že je to fyzikálne možné, ale za predpokladu, že je spln Mesiaca a zároveň sa vyskytuje čiastočné zatmenie Mesiaca tak, že je vidno len symetrický kosáčik Mesiaca naležato. Keďže som si pamätal, že pani Natália de Lemeny Makedonová spomínala v televíznej relácii ,,Zoči-voči“ v novembri 1998, že počala niekedy v marci, napadlo ma, že zavolám do hurbanovskej hviezdárne a spýtam sa, či nebolo náhodou čiastočné zatmenie Mesiaca v marci 1998. Na moje veľké prekvapenie som sa dozvedel, že bolo a to 13.3.1998. To ma utvrdilo o správnosti môjho úsudku o termíne nehmotného počatia pani Natálie.

         Večné zákony 3 str. 29:

,,Termín pôrodu nemá nikto vopred vedieť, tak ako nikto vopred nepoznal termín jej počatia.“

 

13.3.2017                                                                                                     Miroslav Ivánek

---------------------

 

                                            VYHLÁSENIE

Dátum počatia pani Natálie dňa 13. marca 1998, obraz od Murilla s názvom ,,Nepoškvrnené počatie“ a všetky matematicko – astronomické súvislosti vrátane obrázku rozloženia planét – sú informácie, ktorých som ja autorom.

Ak sa niekde publikujú tieto údaje a informácie, malo by to byť doplnené konštatovaním, kto je autorom týchto poznatkov a že ten autor na ne prišiel v spojení s presvedčením o narodení Imanuela – budúceho Kráľa tisícročnej ríše pani Natálii presne podľa toho, ako to popisuje pani Natália de Lemeny – Makedonová vo svojich knihách Večné zákony 1, 2, 3.  

Pani Natália otvorila a naplnila všetky ňou otvorené proroctvá:

Izaiášovo: ,,Panna počne a porodí syna a dá mu meno Imanuel..."

Zjavenie Jána: ,,Žena odetá Slnkom, pod jej nohami Mesiac a na hlave veniec z dvanástich hviezd. Bola ťarchavá a kričala v bolestiach, lebo mala rodiť..."

3. fatimské proroctvo: ,,Na Slovensku sa v roku 1998 narodí prorokom Izaiášom zvestovaný Imanuel, Duch Svätý, a Apokalypsou oznamovaný Kráľ celosvetovej Tisícročnej ríše...".

Iba jej dal Boh tú schopnosť otvoriť tieto proroctvá a naplniť ich! – Toto povedala na jednom zo stretnutí s čitateľmi svojich kníh.

------------

            Teda nemôže byť zverejnená iba jedna strana mince tak, ako sa to niekomu hodí, ale treba zverejniť aj túto druhú stranu mince, lebo patria k sebe!

PANI NATÁLIA DE LEMENY - MAKEDONOVÁ 13. MARCA 1998 POČALA A 28. NOVEMBRA 1998 PORODILA IMANUELA – BUDÚCEHO KRÁĽA TISÍCROČNEJ RÍŠE NA ZEMI.

11.8.2019                                                                                                                                  Miroslav Ivánek

 

TOPlist