Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

K zrušeniu Mečiarových amnestií

                                            

 

                                     K zrušeniu Mečiarových amnestií

 

Pamätám si, že premiér Fico bol zásadne proti zrušeniu tzv.Mečiarových amnestií – z právneho hľadiska, veď je (?!) docent práva... Zrazu mu prestalo vadiť, že to nie je možné, ale pridal sa k názoru, že to možné je!? Pričom zodpovednosť elegantne presunul na Ústavný súd.

V zmysle konštatovania JUDr. Štefana Harabina – exministra spravodlivosti a expredsedu Najvyššieho súdu Slovenskej republiky a súčasného sudcu Najvyššieho súdu SR, ale aj podľa zdravého sedliackeho rozumu je logické, že keď sa aj prijme novela Ústavného zákona, tak táto zmena platí OD nadobudnutia právoplatnosti tohto rozhodnutia! Nie do minulosti! Retroaktivita je vylúčená, AJ podľa európskych právnych noriem, ktorým sme podriadení!

Veď, keď sa raz zruší niečo, čo sa zrušiť nedá, tak potom to vyvoláva obavy, že tento proces môže pokračovať ďalej. Už som aj čítal jednu úvahu, že tzv. odporcovia Benešových dekrétov sa môžu cítiť týmto aktom povzbudení a budú opätovne požadovať ich zrušenie!!!

 http://tadesco.cz/prvne-zrusi-amnestii-potom-benesovy-dekrety/

 Veď to je skutočne smiešne. Alebo do plaču?

----------

Na moje konštatovanie, že mňa mrzí, že sa to tu v tej politike a spoločnosti tak otočilo, mi jeden môj priateľ, blízky pomocník pani Natálie, povedal, že čo sa čudujem, veď dodnes mu rezonujú slová pani Natálie z  jednej diskusie, že ,,veď ešte uvidíte, čo dokážu!“ To odpovedala na otázku na výsledok volieb v roku 1998 a akoby naznačovala, že to, čo sme prežívali vtedy je nič oproti tomu, čo príde!!!

Večné zákony 3, str. 25 – /vydanie s Labuťou na titulnej strane/:

,,Mnoho ľudí nevie a preto ani nechápe, prečo je v dnešnej dobe toľko zla a neprávosti. Do vrcholu súdu sa totiž vtelili aj tí karmicky najzaťaženejší, aby si mohli svoje chyby z minulosti napraviť. Patria medzi nich aj nepriami vrahovia Ježiša a Ducha Pravdy, padlí anjeli. Ohováraním a znevažovaním vyvolali davovú psychózu národa, na základe ktorej vyvolený národ oboch Božích synov odmietol. Preto sa títo vinníci vtelili najmä do vyvoleného národa, aby odčinili svoje viny PRI OCHRANCOVI IMANUELA. Lenže oni, podobne ako predtým, napádajú Božieho vyslanca, aby ho nikto nespoznal a každý odmietol ako neschopného a národu škodiaceho.“

 

 

 

 

TOPlist